MŪSU PASNIEDZĒJI


Doktors Oļegs Suhorukovs

Ārsts, sertificēts traumatologs-ortopēds, speciālists ķirurģijas jautājumos, kas saistīti ar mugurkaulu, sertificēts manuālais terapeits, lietišķās kinezioloģijas speciālists. Ir Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas mugurkaula ķirurģijas centra darbinieks, katastrofu medicīnas centra konsultants, Itālijas vēstniecības pilnvarotais ārsts Latvijā.

Anita Djačenko

Ārsts, neirologs, sertificēts manuālais terapeits, sertificēts adatu terapeits. No 2000. gada tiek apgūtas lietišķās kinezioloģijas metodes, kā arī iegūti sertifikāti lietišķajā kinezioloģijā. Specializējas galvenokārt: atmiņas traucējumi, atrofija ārstēšanā. Baltijas Lietišķās kinezioloģijas biedrs.Ivars Porietis

Sertificēts fizioterapeits, lietišķās kinezioloģijas speciālists. Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju 1993. gadā. No 2012.gada līdz 2013. gadam studējis Rīgas Stradiņa universitātes maģistratūras studiju programmā ,,Fizioterapija”. Ir Jēkabpils Reģionālās slimnīcas fizioterapeits. Lasījis lekcijas par posturālās kontroles nozīmi pacientiem.


Jolanta Salna

Profesionālais maģistra grāds psiholoģijā un psihologa kvalifikācija.
Tatiana Chernysheva

Ārsts, kardiologs, neirologs, lietišķās kinezioloģijas speciālists, osteopats, manuālais terapeits. Ir specializācija perinatālā neiroloģijā. Ir medicīnas klīnikas “Манус” galvenais ārsts un direktors.2007.gadā pēc Zinātnes Padomes lēmuma tika piešķirts Medicīnas doktora grāds. 2008.gadā tika ievēlēta par Akadēmijas aktīvo locekli (akadēmiķi).
Nikita Janušaņecs

Ārsts, rehabilitologs, manuālais terapeits, specializējies refleksoterapijā, izgājis papildus specializāciju manuālajā terapijā (sertifikācijas cikls), neonatālajā neiroloģijā, klīniskajā psiholoģijā un psihoterapijā. Periodā no 2004.gada līdz 2011 gadam pilnveidojies, osteopātijas, kraniosakrālās terapijas, lietišķās kinezioloģijas, homotoksikoloģijas semināros.
„Lietišķās kinezioloģijas skola” ir dibināta 2011.gadā ar mērķi popularizēt Latvijā lietišķo kinezioloģiju kā efektīvu diagnostikas metodi

SAZINIES AR LIETIŠĶĀS KINEZIOLOĢIJAS SKOLU

SIA VOKS

Medicīnas un izglītības centrs VOKS izveidots 2001. gadā. Kopš tā laika mūsu centra ārsti palīdzējuši daudziem pacientiem atjaunot savu veselību un atgriezties pilnasinīgā dzīvē. Ārstnieciski-diagnostiskajā darbā mēs izmantojam klasiskās diagnostikas, lietišķās kinezioloģijas, fitoterapijas un homotoksikoloģijas metodes.

© Medicīnas un izglītības centrs VOKS | Web - GudraMājaslapa.lv